Зовнішні дані [DataSourcesDBs]

Змінено вт., 24 Вер., 2024 на 4:07 ПІСЛЯ ПОЛУДНЯ

Крім відеоканалів, Luxriot EVO Monitor може відображати дані (текстові дані) з різних джерел, наприклад, дані транзакцій з POS-машини. Іншими типами джерел даних можуть бути показники ANPR, дані штрих-кодів, дані зважування автомобіля тощо. Текст можна накладати на відеопотоки або в окремі візуалізації, які описуються на каналі даних .

У Luxriot EVO Monitor ви можете робити з даними наступне:

  • дані в реальному часі у вигляді перегляду відео або як канал даних
  • відтворення записаних даних за допомогою миттєвого відтворення
  • відтворення записаних даних за допомогою багатоканального відтворення *
  • експорт знімків, що складаються з текстових даних
  • експортувати відеокліпи, що складаються з текстових даних з відео або без нього
  • пошук записаних текстових даних
  • відповідати складніші запити до доступних баз даних

Залежно від конфігурації на стороні сервера ваш екземпляр Luxriot EVO Monitor також може створювати події на основі ключових слів або ключових значень, отриманих із джерел даних. Наприклад, у магазині ви можете мати спливаюче відео на більшому екрані, коли загальна сума покупок клієнта перевищує 100 доларів.

* Якщо у вас є канали даних для спеціального перегляду даних, організуйте та зберігайте макети , які відповідають даним, і відеоканали, щоб ви могли переглядати пов’язану інформацію разом (наприклад, у магазині є камера, яка дивиться на три каси.

Потокове передавання даних

Залежно від системи конфігурації ви можете зустріти два типи представлених даних.

1. Викладання відео

Текстові дані з пов’язаного зовнішнього джерела даних відображаються разом із потоковим відео в реальному часі. Це відбувається автоматично, і вам не потрібно нічого робити в Luxriot EVO Monitor, щоб увімкнути  накладання відео .

Текстові дані складаються на відеопотік: положення, розмір і колір тексту регулюються на стороні сервера

2. Канали передачі даних

Канали даних — це візуалізація даних без базового відеопотоку. Ви можете знайти їх на панелі ресурсів у розділі «Канали» зі значком, який показано на POS.

Канали живих даних представляють вихідні дані як чек із розривами сторінок між транзакціями.

Канал даних у режимі live view

З обома типами ви можете виконувати звичайні дії, пов’язані з каналом, за допомогою елементів керування накладанням: додавати закладки, зберігати знімки, переключатися на миттєве відтворення та інші режими тощо.

Міттєве відтворення із зовнішніми даними

У режимі миттєвого відтворення доступні як канали даних, так і відеопотоки, що створюють рівень даних.

Зовнішні дані позначаються в архіві товстою темно-зеленою стрічкою. Він не може бути безперервний, тому ви бачите, які періоди складаються з даного (подібно до інформації про рух).

Міттєве відтворення для каналу, що містить як відео, так і зовнішні текстові дані

Використовуйте кнопки керування накладанням у нижньому правому куті, щоб експортувати знімки та відеокліпи, додавати закладки або перемикатися у звичайний режим відтворення . 

Експорт відео та знімків із зовнішніми даними

Ви можете зберегти  знімки з будь-якого режиму, натиснувши  кнопку накладання камери в нижньому правому куті вікна перегляду. Знімок буде збережено з використанням налаштувань за замовчуванням або, якщо це встановлено, з’явиться додаткове вікно з налаштуваннями, у якому ви зможете щоразу вибирати їх.

Щоб текстові дані були включені до знімка, не забудьте ввімкнути параметр «Включити зовнішні дані» в налаштуваннях експорту.

Увімкніть цю опцію для правильного експорту даних зі знімками та відеокліпами

Ви можете експортувати зовнішні знімки даних у 4 режимах:

  • зберігати зображення з відеоканалів з накладанням даних
  • зберігати зображення з каналів даних
  • зберігати PDF-звіти з відеоканалів з накладанням даних
  • зберегти PDF-файли з каналів даних

Для експорту відео використовуйте   кнопку накладання відтворення в режимах відтворення. Використовуйте параметри експорту відео, які підтримують накладання зовнішніх даних, тобто зі стисненням замість оригінального формату. Наприклад, ви можете використовувати AVI+JPEG або MKV+VP8.

Пошук джерел даних

Якщо принаймні один із підключених серверів має джерела даних, підключені до своїх каналів, на верхній панелі з’явиться додаткова вкладка під назвою Джерела даних . Логіка пошуку тут така:

  • укажіть цільовий канал(и), натиснувши + біля назви каналу на панелі ресурсів ліворуч; використовуйте - поруч із каналом, щоб скасувати вибір і виключити його з пошуку
  • введіть критерії пошуку та діапазон часу на панелі з правого боку: дату можна ввести вручну з клавіатури або вибрати за допомогою елемента керування календарем
  • натисніть кнопку Пошук , щоб переглянути результати

Простий пошуковий запит у спеціальній вкладці Джерела даних

Зверніть увагу, що залежно від вибраного діапазону часу та кількості каналів пошук може тривати деякий час; результати будуть перераховані в центральній зоні перегляду після того, як вони будуть знайдені. Не натискайте кнопку «Пошук» повторно: це призведе до повторного пошуку.

Двічі клацніть будь-який конкретний результат пошуку, і він буде відкритий у центральній області перегляду в  режимі миттєвого відтворення .

Знайдені дані можна зберегти у файл CSV (значення, розділені комами), який можна пізніше проаналізувати або відкрити за допомогою програм, схожих на MS Excel. Для цього просто натисніть кнопку «Експортувати CSV...» під списком результатів пошуку та вкажіть потрібне ім’я файлу та шлях.

Відтворення даних

На вкладці багатоканального відтворення :

  • відеоканали з накладанням даних доступні для регулярного відтворення,
  • канали даних можна перенести на область перегляду та також відтворити,
  • ви можете створювати  макети , щоб канали даних відображалися разом із відповідними камерами,
  • і є спеціальний режим для розширеного пошуку по каналах даних.

Коли ви відтворюєте канали даних, вони виглядають так само, як у перегляді в реальному часі, за одним винятком: поточна інформація виділена рамкою навколо тексту.

Пошук по базі даних

На вкладці «Відтворення» натисніть кнопку «Бази даних» у верхньому правому куті, щоб відкрити панель розширених запитів.

Якщо кнопка «Бази даних» не відображається, це означає, що на підключеному сервері (серверах) не налаштовано канали даних (або налаштовано неправильно).

Режим пошуку в базі даних дозволяє створювати, зберігати та завантажувати розширені (складні) текстові запити . Таким чином, ви можете запитувати певну інформацію з існуючих баз даних і переглядати її разом із записаними відеопотоками. Приклад: покажіть усі трансакції POS за останні 2 тижні, коли касир Пітер Пуркер продав корм для котів на суму понад 100 доларів.

 Режим пошуку в базі даних на вкладці Відтворення

Скористайтеся панеллю пошуку з правого боку, щоб сформувати запит :

  1. Виберіть базу даних зі спадного списку
  2. Натисніть поле Джерело та виберіть потрібні канали даних або візуальні групи, що містять канали даних
  3. Установіть цільовий проміжок часу (точний проміжок часу або відносний параметр, як-от «останні 10 днів»)
  4. Додати параметри запиту (див. нижче)
  5. Виберіть сортування (зростання/спадання)
  6. Виберіть цільову деталізацію (бажаєте ви бачити транзакції чи елементи транзакцій у списку результатів)
  7. Натисніть Пошук

Виберіть усі релевантні джерела даних по одному або за візуальними групами 

Список результатів з'явиться в таблиці в нижній частині панелі. Натисніть будь-який результат, щоб відобразити його в області перегляду. Якщо цільовий канал даних пов’язано з відеопотоками, вони відображатимуться разом.

Натисніть кнопку «Експортувати» нижче, щоб зберегти список результатів у файл XLS, PDF або CSV.

Створення запитів до бази даних

Щоб створити запити, додайте умови на правій бічній панелі:

  • у кожній базі даних є дві таблиці, їхні імена відображаються зліва
  • ви можете додати умови та групи умов для кожної з двох таблиць
  • якщо всередині групи є більше однієї умови (на одному рівні), ви можете вибрати, чи застосовувати до них логіку І чи АБО

Використовуйте кнопку корзини праворуч, щоб видалити умови.

Приклад запиту: відобразити всі записи, де оператор на ім’я Пітер продавав товари, пов’язані з котами, із проміжною сумою товару понад 100 доларів США

Приклад запиту: показати всі записи, де Петро чи Марія продавали хліб

Результати запиту

Коли ви натискаєте «Пошук» , до бази даних надсилається запит із заданими умовами, і ви побачите результати в нижній частині панелі пошуку бази даних. Якщо за вашим критерієм немає результатів, ви побачите відповідне повідомлення про помилку.  Двічі клацніть будь-який результат пошуку, щоб відкрити відповідну транзакцію.

Ваші умови будуть виділені в результатах пошуку - як у списку, так і у вікні транзакцій.

Результати для запиту до бази даних «Пітер або Шеріта продали продукт, що містить картоплю протягом останніх 12 днів» із повним переглядом транзакції

Зауважте, що незалежно від параметра Request target ви завжди бачитимете повну транзакцію у спливаючому вікні. Цільовий параметр запиту впливає на результати пошуку:

  • якщо вибрано основну (першу) таблицю, кожен результат представлятиме цільову транзакцію
  • якщо вибрано детальну (другу) таблицю, кожен рядок результату відповідатиме рядку транзакції (позиції)

Таким чином, якщо ваш запит містить лише умови для другої таблиці, а метою запиту встановлено першу таблицю, у списку результатів може не бути виділення. Вам потрібно буде двічі клацнути елементи транзакції, щоб переглянути всю транзакцію з усіма деталями.

Зберегти та завантажити запити

Створення складних запитів займе деякий час, тому ви можете зберегти їх для подальшого використання.

Створивши потрібний запит, перейдіть до верхньої частини панелі пошуку: у верхньому правому куті панелі ви побачите кнопки запиту. Використовуйте кнопку Зберегти , щоб зберегти запит :

  • виберіть опцію «Новий запит до бази даних», щоб створити новий запис, або
  • виберіть із розкривного списку старіший елемент для перезапису .

Щоб переглянути список доступних запитів, натисніть кнопку зі стрілкою вниз поруч із назвою запиту . Якщо ви тільки почали працювати з цією функцією і не маєте збережених запитів, ім’я запиту буде Новий запит . Якщо ви працюєте з попередньо збереженим запитом, у розкривному списку ви зможете створити новий запит (усі поточні зміни буде скасовано). Якщо є раніше збережені запити, вони також з’являться у розкривному списку, що дозволить вам завантажити їх, клацнувши назву запиту.

Елементи керування запитом у верхньому правому куті панелі пошуку: ім’я поточного запиту зі спадним списком із параметрами завантаження, скинути та зберегти

Якщо ви змінили попередньо збережений запит і бажаєте скасувати зміни, скористайтеся кнопкою «Скинути» .

Щоб видалити будь-який із раніше створених запитів, натисніть стрілку вниз біля назви запиту > натисніть кнопку з трьома крапками ... біля назви запиту > натисніть Видалити .

Запити зберігаються локально та можуть бути передані на інші робочі станції Luxriot EVO Monitor за допомогою імпорту/експорту налаштувань програми (головне меню Інструменти > Налаштування імпорту/експорту ). Використовуйте категорію «Локальні ресурси» для запитів до бази даних.

 

Ця стаття була корисною?

Чудово!

Дякуємо за відгук

Даруйте, що не вдалося допомогти вам

Дякуємо за відгук

Розкажіть, як ми можемо поліпшити цю статтю!

Виберіть принаймні одну причину
Необхідна перевірка CAPTCHA.

Відгук надіслано

Дякуємо за допомогу! Ми докладемо всіх зусиль, щоби виправити статтю