Мережі (з’єднання) – це допоміжна функція для систем відеоспостереження з кількома різними мережами. Це дає вам можливість визначити свого роду правильну таблицю з’єднань для центрального сервера, дозволяючи системі поєднувати віддалені та суміжні локальні мережі та роблячи з’єднання клієнта<->сервера та записуючого<->центрального сервера прозорими для користувачів. Простими словами, це спосіб навчити сервер Luxriot EVO Global використовувати мережі, щоб він знав, звідки очікувати вхідні з’єднання. Мережеві підключення дозволяють об'єднувати сервери з різних мережевих середовищ в єдину систему Luxriot EVO Global.

Приклад системи з кількома мережами
Наприклад: система містить кілька локальних мереж, фізично відокремлених одна від одної та підключених до центрального сервера через Інтернет; віддалені та мобільні клієнти підключаються як безпосередньо через Інтернет, так і з різних локальних мереж з доступом до Інтернету. Завдяки таблиці з’єднань адміністраторам Luxriot EVO Monitor не потрібно турбуватися про те, щоб щоразу запам’ятовувати та вводити правильну конфігурацію мережі, оскільки процедури з’єднання виконуватимуться центральним сервером. З точки зору Luxriot EVO Monitor, адміністратор просто вводить адресу сервера Luxriot EVO Global, а решта серверів автоматично підключаються у фоновому режимі (включаючи сервери відновлення після відмови).
Важливо розуміти, що мережеві підключення Luxriot EVO вимагають належної базової інфраструктури. Усі локальні мережі, брандмауери, правила переадресації портів, VPN та/або будь-які інші задіяні конфігурації мають бути налаштовані заздалегідь.
![]() | Належну конфігурацію TCP/IP, брандмауер і перенаправлення портів необхідно налаштувати в кожному сегменті локальної мережі, щоб забезпечити безперешкодний доступ із центрального сервера керування та розташування віддалених клієнтів. |
![]() | Коли ви змінюєте IP-адресу центрального сервера (переміщуєте на інше обладнання чи середовище), не забудьте змінити її в конфігурації сервера через Luxriot EVO Console. |
![]() | Мережі для серверів запису також призначаються з інтерфейсу керування Luxriot EVO Console. Щоб виявити сервери запису в мережах, які відрізняються від мережі центрального сервера, відповідні підключення мають бути попередньо визначені, щоб «навчити» центральний сервер можливим розташуванням. |
Щоб відкрити діалогове вікно конфігурації мережі, виберіть «Конфігурація» на панелі розділів і виберіть «Мережі» в меню ліворуч.

Компонент конфігурації мереж
Натисніть кнопку + Нова мережа на верхній панелі, щоб відкрити діалогове вікно.

Створіть нове підключення
У таблиці нижче описані параметри конфігурації.
Налаштування | опис | Значення за замовчуванням |
Назва | Визначене користувачем ім'я підключення, наприклад Remote Client HQ Office | [порожній] |
Місцева маска | Підмережа LAN, визначена у форматі IP/MASK, наприклад 192.168.1.1/24 | [порожній] |
Публічна IP-адреса | IP-адреса Інтернету як шлюз до/з підмережі; це поле необов’язкове, і якщо мережа доступна лише локально, його слід залишити порожнім. Якщо цільова мережа маршрутизується по відношенню до центрального сервера, введіть тут адресу шлюзу. | [порожній] |
Локальна маска : дозволяє визначити розмір підмережі. Це поле приймає маску мережі в нотації CIDR, тобто у форматі [IP/MASK BITS]. IP-адреса може бути будь-якою IP-адресою з цієї підмережі. Він може бути першим у підмережі або відповідати адресі сервера Luxriot EVO Global. Маска (розмір підмережі) визначається у форматі /x (коса риска X) (див. шпаргалку нижче). Таким чином, записи 192.168.1.1/24 і 192.168.1.83/24 позначають ту саму локальну мережу. Записи 192.168.1.1/26 і 192.168.1.83/26 позначають різні підмережі, які не перекриваються. Якщо ви не впевнені щодо розміру підмережі, скористайтеся будь-яким калькулятором підмережі IP, доступним в Інтернеті.
![]() | Якщо у вас є кілька локальних мереж в одному фізичному середовищі, доцільно зробити їх суміжними. У цьому випадку ви можете просто створити єдину мережу більшого розміру в Luxriot EVO Console. приклад:
|
Загальнодоступна IP-адреса : це не обов’язково Інтернет-адреса. Введіть тут свій шлюз локальної мережі , якщо ваш центральний сервер знаходиться в іншій мережі. Якщо цільова мережа віддалена, введіть тут віддалений шлюз.
Приклад : конфігурація мережі включає підмережі 192.168.1.1/24 і 192.168.45.1/24 з відповідними шлюзами, налаштованими як 192.168.1.254 і 192.168.45.254, маршрутизація яких здійснюється через маршрутизатор. Сервер Luxriot EVO Global знаходиться в першій підмережі, а машини Luxriot EVO Recording Server — у другій підмережі. Щоб це працювало:
1) Переконайтеся, що конфігурація маршрутизатора правильна, а потім
2) Встановіть параметри мережі Luxriot EVO наступним чином:
a. Адреса центрального сервера - 192.168.1.x
b. Маска мережі центрального сервера 192.168.1.1/24, публічна IP-адреса 192.168.1.254
в. Додайте іншу мережу з маскою мережі 192.168.45.1/24 і загальнодоступною адресою 192.168.45.254
Зробивши це, ви зможете запустити автоматичне виявлення сервера запису Luxriot EVO.
![]() | Налаштування Luxriot EVO не змінюють конфігурацію мережі. Ми розуміємо, що кожна мережа в кожній системі має різну конфігурацію, тому програмне забезпечення надає вам можливість «навчити» Luxriot EVO конфігурації мережі. Якщо ваша мережа не забезпечує правильну маршрутизацію, зверніться до адміністратора мережі. |
Після введення всіх налаштувань натисніть OK , щоб закрити діалогове вікно. Щойно створене підключення з’явиться у списку елементів.
Використовуйте кнопки на верхній панелі для редагування та видалення існуючих підключень; подвійне клацання елемента також викликає діалогове вікно для редагування. Якщо ви змінюєте мережеве середовище свого сервера, обов’язково поверніться сюди та оновіть налаштування мережі.
Панель фільтрів унизу дає змогу переглядати нещодавно додані/оновлені елементи, а також інші відповідні фільтри. Фільтр, який наразі активний, виділено синім кольором: натисніть кнопку N фільтровано , щоб скинути всі фільтри та знову відобразити всі доступні елементи.

Ця стаття була корисною?
Чудово!
Дякуємо за відгук
Даруйте, що не вдалося допомогти вам
Дякуємо за відгук
Відгук надіслано
Дякуємо за допомогу! Ми докладемо всіх зусиль, щоби виправити статтю